Plakaty/Zdjęcia

Plakat to produkt poligraficzny – druk jednostronny wielkoformatowy, może być o charakterze propagandowym lub reklamowym. Do druku plakatów służy papier plakatowy. Plakat z reguły zadrukowany jest na całej powierzchni, zawiera niewiele tekstu, który pełni funkcję informacyjną. Pierwszy plakat został wydrukowany na przełomie XIX i XX wieku w USA. Przed powstaniem plakatu był afisz, który pełni funkcję tylko informacyjną bez formy graficznej i nie jest jedną z dziedzin sztuki. Plakat cechuje się nie tylko umiejętnością warsztatową, ale i zdolnościami artystycznymi twórcy, umiejętnością balansowania pomiędzy metaforą, strukturą plastyczną a czytelnością komunikatu.

Plakaty obecnie wykorzystywane są min. jako: plakaty reklamowe, filmowe, teatralne, wyborcze. Jakiś czas temu plakaty zagościły w naszych domach jako dekoracje wnętrz. Dlatego agencja reklamowa ARTINS ma w swojej ofercie druk plakatów. Dzięki technologi HP Latex dostają Państwo produkt najwyższej jakości wydrukowany na papierze 220 gr-satynowy, gruby, wysokiej jakości. Galeria plakatów czy nawet jeden plakat może nadać charakter pomieszczeniu. Stanowi niedrogi element desajnu, który wypełni niezagospodarowaną przestrzeń. Plakaty mogą mieć różny charakter, mogą być grafiką stworzoną przez artystę, przedrukiem plakatów stworzonych np. w latach trzydziestych a także napisem-sentencją która wyraża nasze poglądy, uczucia. Wybór należy do klienta. My zawsze służymy poradą, przedstawiamy propozycję plakatów, które mogą odmienić wnętrze i być spójne z charakterem miejsca.

Zdjęcia z wakacji, ślubu, chrztu…teraz to nie tylko pamiątka danej chwili, moment zatrzymany w kadrze. Obecnie to także element wystroju wnętrza, często potrzebujemy nietypowych formatów zdjęć, dlatego studio ARTins oferuje Państwu druk zdjęć.
Zdjęcia czy plakaty to również dobry pomysł na prezent. Doskonale wyglądają oprawione w ramę lub w antyramie.